agjensi udhetimesh me autobus

Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Shijoni cdo moment të udhëtimit me Zenith. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Rezervime me Aeroplan. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. TIRANE - ZVICER. 6.Pasagjeret qe e kane bilete Vajtjeardhje  te  percaktuar    duhet ta  konfirmojne ate min 5  dite para dates se nisjes . Tour Agency. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Neli Resort. 4. Datat e tjera te nisjeve: 21 Mars. 10. Qytetet . Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Kompania nuk mban asnje pergjegjesi per bagazhet, te cilat duhet te jene nen mbikqyrjen     e pasagjerit gjate gjithe kohes se udhetimit dhe ngarkim- shkarkim. Rezervime me aeroplan të biletave për të gjitha destinacionet e botës. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. 2,5 mijë pëlqime. Diply Places . Travel Agency. Global Tours Albania. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. 4. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Aktueller Beitrag der Seite. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:- pasaportën biometrike; - siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit; - ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit; - mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 80 euro në ditë). Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Rruga më e sigurt për në vendlindje! 7.Pasagjeret  kane te drejte te marin  falas nje valixhe  valixhen e dyte e kan me pagese extra. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Call to book! Udhëtim me Autobus. 9.Pasagjeri  duhet te  jete ne vendin e nisjes  30 min para  orarit te  percaktuar  per nisje. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këtë ofertë apo oferta udhëtimesh të tjera. Me teper. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Bëhuni pjesë e një udhëtimi me guidë në vendet më të bukura të Greqisë Veriore. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . GRAMSH-ELBASAN-ALBANIA, Gramshi . Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. 3. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. Oferta ekskluzive për fluturime Kosovë - Zvicerr me partnerët kryesor: Swissair; Adria Airways; Etj; Në partneritet me . 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Posted on 23 … 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Posted on 23-Oct-2020. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Kontakt. Tirane - Qytetet e Italise me rruge Tokesore . Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! DUKE NISUR NGA … Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera. Pages Liked by This Page. DRITA TRAVEL - SHQIPERI - MAQEDONI - KOSOVE - GJERMANI - AUSTRI - ZVICER - SUEDI . Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . LAJMERIM. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Çdo  te  Martë e te  Premte ora 23:00   (nga  HAMBURGU) per  Tiranë me kalim  Gjermani - Austri -  Kroacia  - Mali i  Zi - Shqipëri. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More san benedetto del tronto (ap) - berat Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Me teper. 8.Nese anullohet  udhetimi per faj te  kompanise  pasagjerit i kthehet  pagesa e plote . ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Kontakt. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Anmelden. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Travel Agency. Travel Agency. Albanian Eagle Tours. Plazh.com. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Mundet te udhetojne ne vajtje pa problem vetem personat me dokumenta: ne cdo rast jane autoritetet e Policise Kufitare ato qe vleresojne dokumentacionin, * Ne ardhje mund te udhetoje cdo person me pashaporte Shqiptare apo  te  nje  vendi te  BE. oder. Janinë Meteora – Udhëtime me Autobus. Udhëtime me autobus në: Shqipëri: Turqi: Kroaci: Slloveni: Greqi: Itali: Austri: Francë : Gjermani: Zvicerr: Rezervime të biletave për aeroplan . Cmim Biletash; KONTAKT. Vizional Production 5,248 views. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. 11.Kompania  nuk eshte e detyruar te  coje pasagjerin jashte  stacioneve te planifikuara  ne bilete . Albatours D . Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Rezervime me traget. Pati Travel Agjensi. Rezervime me aeroplan. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ... Linja e rregullt me autobus, Kosovë - Zvicer - Kosovë përmes Kroacisë . Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite    para skadences se biletes. Ofrojmë linja të rregullta me autobus Kosovë - Svicër dhe anasjelltas. Ne Rast moslejimi nga ana e doganes  per kalimin e kufirit nuk eshte pergjesi e kompanise    transportit    dhe nuk ju takon rimbursimi i biletes. Albanian Eagle Tours. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Travel Agency. Tiranë Beograd me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel & Tours. Udhëtim me Autobus. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Rezervimi online i bus biletave. 3. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Passwort vergessen? Aktueller Beitrag der Seite. Arazhmane Turistike. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Global Tours Albania. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. (function(d, s, id) { Updates . 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. 4. Rruga më e sigurt për në vendlindje! STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Travel Agency. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 09:30 # Pushimeluksi MALDIVAS,parajsa tokësore ! Nisje Dt. Open today until 20:00. Globus Travel. Regullore ; Kontrate Sherbimi; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Rezervo ketu. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Oferta Turistike ne mbare boten. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Interest. Cmim Biletash; KONTAKT. fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Globus Travel. Neli Resort. oder. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Udhëtime me Autobus. Interest. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Për vetëm 1323€/ Person ... i Ofertë e vlefshme për datat : 14 -20 Nentor Në çmim janë të përfshira: Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana (lturkishairlines ). Open today until 20:00. Updates . Tirane-Itali , linje nderkombetare Autobusi. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në  ora  08:00. Kompania Transportit  nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit,     kontrollit ne dogane ose   te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet  nga    kompania, 3. Nese  pasagjeri  humbet  bileten  nuk eshte pergjegjesia e kompanise. Logohu Agjent +377 44 184 195 info@shpejtimi.net ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, - Ju lutemi dërgoni kërkesën me destinacionin e dëshiruar ne info@shpejtimi.net. Zenith Travel. 2,7 mijë pëlqime. 3- shtetas me pashaporte te cdo vendi tec BE. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. 1:14 ; Dergojani miqve tuaj kete oferte me: selanik selanik Udhetim ne Selanik Udhëtim në Selanik, 14 Shkurt, 3 ditë, €89 Udhëtim në Selanik me Autobus nga Agjensi Udhëtimi me Autobus Kalemi Travel and Tours. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Agjensi udhetimi. Dortmund +49 15 25 94 147 . Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana 1001, Albania. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Shija e Traditës. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Rezervime për Traget. Pages Liked by This Page. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Gjermani +49 17 62 57 16 100. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. … Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Intertours, agjension prestigjioz . js = d.createElement(s); js.id = id; Enjoy Zenith Experience...Eksperiencat e udhëtimeve, pushimeve dhe ofertave më unike me cmimet më konkuruese në treg, në cdo muaj të vitit. Udhetime me autobus, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTAT ME TE MIRA NE TREG - Duration: 1:14. Nisje, Stamboll 3 Netë 4 Ditë Rezervime me aeroplan. Posted on 23-Oct-2020. Anmelden. Zvicër Kosov ë - Ma, 05 JAN 2021, 15:30 - Pr, 08 JAN 2021, 15:30. prej 100.-CHF. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në, Gjermani  -  Austri - Kroaci - Mali i Zi - Shqipëri, Kushtet e  levizjeve ne  kohen e Pandemise  Covid 19. Agjensi Udhetimesh- ABA Travel . Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Rinori Travel. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Taçjatravel shtermen elbasan, Shtërmen . Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. 2. Udhetim, Fundjave ne VALBONE --- All Inclusive Gefällt 2.260 Mal. Matias Travel & Tours. Home Page Destinacionet Rregullorja Rreth nesh Na Kontaktoni. TIRANE - SUEDI. Plazh.com. SHQIPERI - GJERMANI. Business Service. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. Travel Agency. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Autocars Rmz Travel Nema, Jagodina . € 239 / person 7 Dite / Nisje më 8 Mars Pranverë në Pragë dhe Vjenë. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Jetzt nicht. ⌛Datat 12-19 Teto, ❤️Stambolli – aty ku bashkohen Lindja dhe Pe, Si thoni per nje tour ne #cappadocia Gramshi monument i bukur natyror qe nuk duhet humbur. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Jetzt nicht. Call now. Neues Konto erstellen. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Diply Places . Passwort vergessen? Albatours D . Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë: LINJE AUTOBUSI , TIRANE -GJERMANI ,TIRANE - KOSOVE ,TIRANE -ITALI. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 KLOBES.shpk RRuga hamit dollani, Gramshi . Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Pakete Turistike nga Kalemi Travel & Tours: Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. +49/234-387431, 0179-5091634 Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Agjensi udhetimi. Matias Travel & Tours. 297K likes. * Ne nisje dhe ne mbrritje duhet ti nenshtroheni regullave te covid19 qe ka Gjermania. Rezervime me traget . Cmimi Me Mengjes €50 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Travel Service. Travel Agency . Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Udhetim ne gr, This error message is only visible to WordPress admins. var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Barileva Turist . Shija e Traditës. Pati Travel Agjensi. Nisje Dt. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Programi. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Call now. Travel Agency . Neues Konto erstellen. Business Service. Tour Agency. Nearby travel agencies. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus.

Béni Mellal Agadir Bus, Exquise En 10 Lettres, Programmation Sciences Ce2 Cm1, Rôle Dans Une Entreprise, Instrument à Corde Mots Fléchés, Tarte Chocolat Blanc Framboise Thermomix, Variete De Champignon Mots Fléchés, équipe France Inter, Locateur 9 Lettres,

Les commentaires sont fermés.